Миглена Селишка спечели второ сребро за България на Европейското първенство по борба в Унгария, след като отстъпи на Евин Демирхан (Турция) на финала в категория до 50 кг.
Туркинята тушира Селишка още в първата част и така българката остана втора на турнира.
Тя спечели второ сребро за националния отбор, след като вчера Ахмед Батаев стигна до същото отличие в категория до 92 кг мъже свободен стил.
По-късно днес Мария Оряшкова има схватка за бронз, а утре българските националки ще играят два финала и ще имат още два двубоя за 3/5 място.








Скандалът за Бюджет 2026: От обвинения за рекордни харчове до сравнения с Бърни Мадоф (ВИДЕО)
Калин Стоянов: Страната тъне в кризи, Демерджиев да излезе от TikTok
Държавата липсва в битката с катастрофите: Единствено брои загиналите и ранените
15 км опашка се изви на Кримския мост, хората се евакуират ВИДЕО
Икономист: Бюджетът е в червено, след като дефицитът е двойно над установения
Haval показа новия си флагман
Имате черна кола? Ще страдате през следващите дни
Тези коли имат най-големите шансове за огромен пробег
Малко промени, но на място - тестваме обновения Opel Astra
Конър Макгрегър: Загубих себе си, но вече съм различен човек
Симеон Щерев призова да спрат спекулациите около смъртта на Жанет Немет
Шон Стрикланд планира първа защита на титлата през декември
Как да се грижим за кожата през лятото в 3 стъпки
На сънищата ли се дължи умората след събуждане?
Ентезит – кога болката в петата не е само от натоварване?
Нова терапия дава надежда за възстановяване след тежки гръбначни травми
Коментари
Напиши коментар13:48 | 24 апр 2024 г.
Напиши коментар